Kupa mobilya
Vali Gürel'in 3 Aralık Engelliler günü mesajı
Haber yazı detay içi

Devletimizin eğitimden, sağlık, spor, sanat bilim ve her türlü toplumsal ve kurumsal düzenlemelere kadar hayatın her alanında engelli kardeşlerimizin önemli atılımlara ve kişisel gelişimlerine imza atmaları bakımından her türlü imkanı seferber ettiği günümüzde önlerindeki engeller ortadan kalktıkça büyük azim ve gayretleri ile üstün başarılar göstererek toplumumuza örnek olan ve tüm insanlığa azmin kadrini öğreten kardeşlerimizi bir kez daha canıgönülden tebrik ediyorum.

Engelleri yok etmek; toplum olarak hep birlikte el ele sevgi ve dostluk köprüsünü geçebilmek ile mümkündür. Bizi biz yapan kalbimiz ve yüreğimizde biriktirdiğimiz sevgi, saygı ve en önemlisi de empati duygusunun gücüdür. Birbirimizi dinleme ve anlama erdemini gösterdiğimiz, birbirimizin gözüyle ve en önemlisi yüreğiyle dünyaya bakabildiğimiz her an dünyadan bir engeli daha kaldırmış oluruz.

Bu vesile ile, Karabük’te yaşayan engelleri aşma ve yok etme azmiyle çalışan, üreten tüm kardeşlerimin nezdinde tüm vatandaşlarımızın ve ailelerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü tebrik ediyor, aileleri ve sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.

#3AralıkDünyaEngellilerGünü
#tckarabukvaliligi


Büyük Reklam Alanı
Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

sidebar alt kısım ilk reklam

Reklam

sidebar alt kısım ikinci reklam
sidebar alt ikiliden ilki
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İkinci